Trener Personalny-Daniel Brzezina

  • Miasto: Warszawa
  • Poleć: facebook Share on Google+ twitter facebook
Trener Personalny-Daniel Brzezina
Miasto
Warszawa
Telefon:
510-545-158
Strona WWW:
http://www.zdrofit.pl
Cena:
90zł lub pakiety

Jestem młodym i ambitnym trenerem, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego  w Warszawie, posiadam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalizacji kulturystyka z uprawnieniami Europejskiego Centrum Sportu.

Od najmłodszych lat rozwijałem swój talent piłkarski w Legii Warszawa. Z piłką nożną  byłem związany 11 lat, dlatego trening kondycyjny i wytrzymałościowy nie ma dla mnie żadnych tajemnic. Sportami siłowymi oraz kulturystyką zacząłem interesować się już w wieku 15 lat. Cechuje mnie wszechstronność , potrafię dobrać i przeprowadzić trening z każdą osobą. 

Ułożenie diety i dobór suplementacji nie sprawia mi najmniejszego problemu. W wolnych chwilach testuje najnowsze metody treningowe oraz sam pracuję nad moją sylwetką, prowadząc zdrowy tryb życia oraz intensywnie ćwicząc.

Jeżeli jesteś zainteresowany dobrym samopoczuciem, ładną sylwetką, zrzuceniem zbędnych kilogramów, czy też poprawieniem swojej kondycji lub rozbudowaniem muskulatury to dobrze trafiłeś.

Prowadzę  zajęcia grupowe z osobami starszymi i cross training  oraz treningi zarówno siłowe, wytrzymałościowe, funkcjonalne jak i  ogólnorozwojowe czy też specjalistyczne pod kątem np. przygotowania do sezonu zimowego. Staram się być również na bieżąco z nowościami treningowymi takimi jak 

Cross Fit czy TRX.

Zapraszam do wspólnych treningów w każdym punkcie siłowni Zdrofit w Warszawie.

„Sylwetka, Sport,  Suplementacja ”

Podsumowanie ocen:
10 bazuje na 1 głosie
ocena
10.00/10
Maciek 
(10.00/10)

31 Jan 2014, Maciek napisał:
Dobry trener,polecam:)
ocena
10/10

Instruktor rekreacji ruchowej,specjalizacja-kulturystyka-kurs ukończony w Europejskim Centrum Sportu pod okiem Piotra Głuchowskiego mistrza świata w kulturystyce.

Profesjonalny doradca suplementacyjny Olimp Laboratories.

Trening funkcjonalny moduł 1(dolna część ciała)(Body-work)

Trening funkcjonalny moduł 2(górna częśc ciała)(Body-work)

Taśmy anatomiczne (Body-work)

Warsztaty treningu funkcjonalnego (Body-work)

Kinezygerontoprofilaktyka

Kurs pierwszej pomocy.

Podnoszenie ciężarów w sporcie

Located in: Mazowieckie