Trener Personalny Maciej Ilczuk

  • Miasto: Białystok
  • Poleć: facebook Share on Google+ twitter facebook
Trener Personalny Maciej Ilczuk
Miasto
Białystok
Telefon:
698-561-286
Strona WWW:
http://maciejilczuktrener.pl
Strona na Facebooku
Absolwent WSWFIT w Białymstoku. Instruktor kulturystyki, trener personalny, dietetyk. Zafascynowany sportem oraz zdrowym trybem życia. Specjalista w dziedzinie żywienia, treningu oraz suplementacji. Dzięki 7 letniej pracy jako trener personalny oraz nawykom wypracowanym podczas własnych treningów posiada obszerną wiedzę teoretyczną i praktyczną na tematy budowania masy mięśniowej, zwiększania siły i redukcji zbędnych kilogramów. Finalista Mistrzostw Polski w kluturystyce klasycznej. Uczestnik wielu szkoleń organizowanych przez takie osoby jak min. Jakub Mauricz, Robert Piotrkowicz, Tadeusz Sowiński. Stale pogłębia swoja wiedzę i wyszukuje ciekawe rozwiązania treningowe i dietetyczne, które przekłada na siebie oraz na pracę ze swoimi podopiecznymi. Na swoim koncie ma wiele świetnych metamorfoz osób z którymi współpracuje. Z wielkim zaangażowaniem dąży do wyznaczonych celów i tego samego oczekuje od swoich klientów. Motywuje i wspiera podczas kryzysu, cieszy się z najmniejszego sukcesu swoich klientów. Trenując z nim w szybkim czasie osiągniesz zamierzony efekt. Jest otwarty i pozytywnie nastawiony do ludzi, swoim zapałem i zaangażowaniem zaraża innych. Kocha to co robi, a podwójnym szczęściem dla niego jest dzielenie się tym z innymi. motto : „Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.”
Podsumowanie ocen:
10 bazuje na 7 głosach
ocena
10.00/10
Trener jakiego szukasz !!!!! 
(10.00/10)

29 Jun 2015, Nodi napisał:
Moim celem samym w sobie nigdy nie było zrobienie ładnej sylwetki, założenie było proste nie być osobą otyłą (mieścić się w ?normie? ?). Wyszedłem z założenia, że jeżeli ćwiczę to mogę jeść wszystko i w każdych ilościach aż do momentu, kiedy trafiłem na siłownie gdzie trenuje Maciek. Nakłonił mnie (nie wiem jak mu się to udało) żebym zaczął zdrowo się odżywiać, rozpisał mi dietę, przyglądał się mojej technice, którą na bieżąco korygował ?. Mija 1,5 miesiąca a ja jestem chudszy o 7 kg czuję się bardzo dobrze no i zaczynam wyglądać coraz lepiej (lato, a u mnie kaloryfer widać) ?. Współpracę z Maćkiem polecam każdemu bez wyjątku - niezależnie, jaki macie cel przed sobą, On zawsze podejmie się wyzwania. A jeżeli chcecie zacząć ćwiczyć, ale nie wiecie jak się do tego zabrać On z pewnością wam pomoże ?. Dodam jeszcze, że kładzie on duży nacisk na wasze zdrowie bo fachowo dobiera dietę, oraz ćwiczenia z którymi dajecie radę.
ocena
10/10
Adam,18 lat 
(10.00/10)

26 Jun 2015, Adam napisał:
Jestem zadowolony z obecnej współpracy z Maciejem,pomógł mi małym kosztem osiągnąć upragnione cele. Jak dla mnie 100 %
ocena
10/10
PROFESJONALISTA 
(10.00/10)

26 Jun 2015, Krzysiek napisał:
Super trener, podejście w 100% profesjonalne, bardzo dobrze dobrana dieta i trening, przez cały czas kontroluje postępy.
Pomógł mi zmienić całkowicie tryb życia i sylwetkę, polecam !!!
ocena
10/10
najlepszy trener ;) 
(10.00/10)

26 Jun 2015, Elwira napisał:
Polecam! Świetny trener, dobrze motywuje, pilnuje ;) Zawsze ma czas dla swoich podopiecznych, na pytania odpowiada rzeczowo. Zaraził ćwiczeniami siłowymi osobę, której jedyną aktywnością fizyczną był rower i bieganie! Dobre wsparcie i -15kg :)
ocena
10/10
jako podopieczny 
(10.00/10)

26 Jun 2015, Filip napisał:
Zawsze służy trafną radą, każdą wątpliwość rozwieje tłumacząc nawet najdrobniejsze szczegóły. Świetne indywidualne podejście które się czuje ;) I co najbardziej zdumiewające, wyłapuje szczegóły które nigdy bym nie pomyślał że mają znaczenie,a jak się okazuje mocno wpływają na formę :)
TLDR; Bardzo polecam! :)
ocena
10/10
Located in: Podlaskie