Trener Personalny Maciej Ilczuk

  • Miasto: Białystok
  • Poleć: facebook Share on Google+ twitter facebook
Trener Personalny Maciej Ilczuk
Miasto
Białystok
Telefon:
698-561-286
Strona WWW:
http://instagram.com/twojtrenerbialystok
Strona na Facebooku
Jeżeli Twoj dotychczasowy trening nie przynosi rezultatów, stosowalas/es juz wiele diet "cud", stoisz w kropce i nie wiesz co dalej, zapraszam pod swoje "skrzydlo". Jako trener personalny pracuje 4 rok. Sport towarzyszy mi od najmlodszych lat. Poprawą sylwetki interesuje sie juz blisko 10 lat. Pod moim okiem wiele ludzi zmienilo swoje nie tylko cialo, ale takze nawyki żywieniowe i styl zycia! Chetnie zmotywuje Cie do cieżkiej pracy nad swoja sylwetka! Jesli chcesz, a nie wiesz jak JA CI W TYM POMGE!! Gwarantuje efekt przy sumiennej wspolpracy!

 

 W zakladce GALERIA i na facebooku znajda Panstwo zdjecia ze współpracy z moimi kilentami.

 

ZAJRZYJ NA MÓJ FANPAG'E:

https://www.facebook.com/trenermaciej?ref=hl

 

Treningi prowadze na siłowni Pure Jatomi Fitness Białystok Alfa.

 

Serdecznie zapraszam :)

Podsumowanie ocen:
10 bazuje na 7 głosach
ocena
10.00/10
Trener jakiego szukasz !!!!! 
(10.00/10)

29 Jun 2015, Nodi napisał:
Moim celem samym w sobie nigdy nie było zrobienie ładnej sylwetki, założenie było proste nie być osobą otyłą (mieścić się w ?normie? ?). Wyszedłem z założenia, że jeżeli ćwiczę to mogę jeść wszystko i w każdych ilościach aż do momentu, kiedy trafiłem na siłownie gdzie trenuje Maciek. Nakłonił mnie (nie wiem jak mu się to udało) żebym zaczął zdrowo się odżywiać, rozpisał mi dietę, przyglądał się mojej technice, którą na bieżąco korygował ?. Mija 1,5 miesiąca a ja jestem chudszy o 7 kg czuję się bardzo dobrze no i zaczynam wyglądać coraz lepiej (lato, a u mnie kaloryfer widać) ?. Współpracę z Maćkiem polecam każdemu bez wyjątku - niezależnie, jaki macie cel przed sobą, On zawsze podejmie się wyzwania. A jeżeli chcecie zacząć ćwiczyć, ale nie wiecie jak się do tego zabrać On z pewnością wam pomoże ?. Dodam jeszcze, że kładzie on duży nacisk na wasze zdrowie bo fachowo dobiera dietę, oraz ćwiczenia z którymi dajecie radę.
ocena
10/10
Adam,18 lat 
(10.00/10)

26 Jun 2015, Adam napisał:
Jestem zadowolony z obecnej współpracy z Maciejem,pomógł mi małym kosztem osiągnąć upragnione cele. Jak dla mnie 100 %
ocena
10/10
PROFESJONALISTA 
(10.00/10)

26 Jun 2015, Krzysiek napisał:
Super trener, podejście w 100% profesjonalne, bardzo dobrze dobrana dieta i trening, przez cały czas kontroluje postępy.
Pomógł mi zmienić całkowicie tryb życia i sylwetkę, polecam !!!
ocena
10/10
najlepszy trener ;) 
(10.00/10)

26 Jun 2015, Elwira napisał:
Polecam! Świetny trener, dobrze motywuje, pilnuje ;) Zawsze ma czas dla swoich podopiecznych, na pytania odpowiada rzeczowo. Zaraził ćwiczeniami siłowymi osobę, której jedyną aktywnością fizyczną był rower i bieganie! Dobre wsparcie i -15kg :)
ocena
10/10
jako podopieczny 
(10.00/10)

26 Jun 2015, Filip napisał:
Zawsze służy trafną radą, każdą wątpliwość rozwieje tłumacząc nawet najdrobniejsze szczegóły. Świetne indywidualne podejście które się czuje ;) I co najbardziej zdumiewające, wyłapuje szczegóły które nigdy bym nie pomyślał że mają znaczenie,a jak się okazuje mocno wpływają na formę :)
TLDR; Bardzo polecam! :)
ocena
10/10
Located in: Podlaskie