Naturalne Spalacze Tłuszczu

Na rynku dostępnych jest wiele różnych preparatów wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej. Wiele z nich zawiera substancje, które naturalnie występują w warzywach, owocach i innych produktach spożywczych.

suplement diety od KFD, zaawansowany booster testosteronu

T-BOOSTER jest suplementem skierowanym do męskiej części, który zdecydowanie poprawi gospodarkę hormonalną Panów. Produkt bazuje na naturalnych ekstraktach z roślin oraz legalnych składnikach, dostępnych na polskim rynku.

W Akademii KFD  pojawiły się szkolenia z zakresu dietetyki, które ruszają już z początkiem nowego roku 2016. Pierwsze szkolenie, które jest dostępne w ofercie szkoleniowej, to

"DIETA I JEJ ROLA W BUDOWANIU SYLWETKI''

KFD DOPING W SPORCIE

Pierwsze profesjonalne szkolenie z dopingu w sporcie i wynikających z niego zagrożeń już 24.10. w Warszawie!

Stosowanie sterydów anabolicznych, to ciągle spotykana forma nielegalnego dopingu. Układ hormonalny to niezwykle zorganizowany mechanizm u zdrowej osoby. Każda forma nielegalnej ingerencji farmakologicznej w układ hormonalny, wpływa negatywnie na pozostałe narządy, pozostawiając nieodwracalnie zmiany w organizmie. Warto prześledzić rynek sportowego dopingu i mieć świadomość działania tego typu środków.

Suplementy diety

Historia suplementacji sięga lat 30 XX wieku, kiedy to wprowadzenie na rynek witamin okazało się swoistym krokiem milowym w sporcie. Rynek suplementów ewoluował w takim stopniu, że aktualnie możemy wybierać spośród ogromnej liczby produktów, zróżnicowanych nie tylko pod kątem właściwości, ale i takich cech produktu jak np. smak. Zależnie od określonego przez nas celu, możemy wybrać konkretny produkt o ścisłych właściwościach, pozwalających na walkę z niedoskonałościami naszego ciała. Czym są suplementy? Dla kogo są skierowane? Czy istnieje ryzyko ich stosowania? Zapraszam do lektury.

Aminokwasy BCAA dla kobiet?

BCAA to popularne odżywki, które stosować mogą nie tylko mężczyźni, ale również kobiety. Warto zaznaczyć, że są to aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach, które doskonale budują masę ciała. Wszystko, dlatego, że pobudzają one syntezę białek, a także zwiększają wydzielanie hormonów anabolicznych. Współcześnie aminokwasy te mają bardzo szerokie zastosowanie w sporcie i wbrew pozorom używają ich nie tylko mężczyźni, ale i kobiety, ponieważ dostarczają energii, dzięki czemu wysiłek fizyczny może być w jeszcze większym stopniu intensywniejszy.

Suplementy witaminowe i mineralne

Stosowanie przez sportowców suplementów i odżywek to bez wątpienia niesamowicie wygodny sposób uzupełniania strat substancji odżywczych, do których dochodzi podczas wzmożonego wysiłku fizycznego.

Nowość w ofercie sklepu KFD!

Poznajcie KFD- Premium X-BULK 980g

Początek grudnia przyniósł kolejną nowość w ofercie firmy KFD, który powiększył swój asortyment o nowy produkt, KFD- Premium X-BULK. Autorski produkt od firmy KFD, tym razem zaskakuje mieszanką dwóch najpopularniejszych oraz najbardziej wartościowych białek serwatkowych!

Dieta na masę, a trening czyli podstawy dobrego odżywiania

Kiedy budujemy masę mięśniową, niezmiernie ważne jest spożywanie właściwych składników odżywczych. Jest to niezwykle istotne, zwłaszcza jeśli trenujemy sporty siłowe i chcemy przybrać na masie.

dieta-na-mase-czyli-co-jesc-aby-przybrac-na-masie

Podczas budowania masy mięśniowej, niezmiernie istotne jest właściwe odżywianie. Jest to niezwykle ważne, przede wszystkim jeśli uprawiamy sporty siłowe i chcemy rozbudować masę mięśniową. Odpowiednia dieta na równi z ćwiczeniami fizycznymi jest kluczem do sukcesu.