Kurs instruktor samoobrony w Kar-Group

Choć wydaje się, że żyjemy w uporządkowanym, bezpiecznym świecie, tak naprawdę w wielu momentach realne zagrożenie znajduje się tuż obok nas. Czy każdy potrafi się obronić przed nagłym, fizycznym atakiem? To jasne, że sztuka samoobrony wciąż jest bardzo potrzebna. Do jej przekazywania są potrzebni wykwalifikowani instruktorzy. Dlatego zapraszamy na specjalistyczny kurs w firmie szkoleniowej Kar-Group !

Sztuka samoobrony zawsze w cenie

Kurs dla przyszłych instruktorów samoobrony przygotowuje wykwalifikowanych specjalistów do przekazywania wiedzy z bardzo pożytecznej dziedziny.

Samoobrony warto się uczyć niezależnie od płci, wieku czy sportowych doświadczeń. To nie zaawansowana sztuka walki, która polega na równorzędnej walce na z góry ustalonych zasadach. Wręcz przeciwnie. Mówimy o kilku technikach, które mają zwiększyć nasze szanse na skuteczną obronę przed agresywnym oprychem, który napada na nas w ciemnym zaułku. Warto nosić przy sobie gaz pieprzowy, warto znać kilka sztuczek na pokonanie roślejszego, agresywnego rywala. Wszak gdy chodzi o życie i zdrowie, trzeba je szanować.

Po ukończeniu naszego kursu instruktorskiego można podjąć się pracy w takich miejscach, jak kluby i stowarzyszenia, a także akademie oraz ośrodki sportu. Słowem wszędzie, gdzie oferuje się kursy samoobrony, a musi prowadzić je ktoś z odpowiednią wiedzą. A może rozkręcasz własną szkołę samoobrony? Albo chcesz poszerzyć swoje CV w celu zdobycia awansu lub dodatkowego zlecenia? W każdym przypadku Kar-Group ma dla Ciebie wyjątkową propozycję!

Wyzwanie warte podjęcia

Czy wiesz, że do ukończenia naszego kursu internetowego (tak, nie musisz uczestniczyć w stacjonarnych zajęciach!) wystarczy 70% poprawnych odpowiedzi na egzaminie wewnętrznym? Przygotowujesz się do niego na platformie e-learningowej, otrzymując dostęp do materiałów edukacyjnych, które możesz nie tylko oglądać na ekranie dowolnego urządzenia, ale również wydrukować.

Podejście do ewentualnej poprawki jest darmowe. Kurs, który zaliczasz wtedy, kiedy masz możliwości i ochotę, kończy się przyznaniem certyfikatu potwierdzającego, że masz kompetencje przydatne w zawodzie instruktora samoobrony.

Tego się dowiesz na kursie

Szkolenie dla instruktorów samoobrony jest podzielone na kilka modułów. Pierwszy dotyczy technik walki wręcz i ich zastosowania. W drugim omawiana jest sprawność ruchowa oraz rozwijanie zdolności motorycznych. Niemniej ważna jest pomoc przedmedyczna, omówiona w trzecim module. Czwarty prezentuje techniki obronne, kluczowe w sztuce samoobrony, a piąty – historię i rozwój sztuk walki na świecie.

W ramach dodatkowego materiału, który nie obowiązuje na egzaminie, możesz dowiedzieć się więcej na temat osobowości trenera, komunikacji interpersonalnej, dietetyki, żywienia w sporcie oraz norm energetycznych. Brzmi intrygująco? To bardzo przydatna wiedza – nie tylko do pracy, ale również użytku prywatnego.

Kurs przynosi jeszcze lepsze efekty, jeśli towarzyszy mu lektura polecanych przez nas lektur – dostępnych online oraz w wersji tradycyjnej. Powodzenia! Twoi przyszli kursanci czekają na trenera, który nauczy ich samoobrony!

Skorzystaj z kursów trenerskich i instruktorskich https://szkolenia-kargroup.elk.pl/szkolenia-instruktorskie/

Kurs instruktor samoobrony prowadzi Krzysztof Jarczyński http://szkolenia-kargroup.elk.pl/kurs-instruktor-samoobrony/