Akademia KFD już ruszyła!

W dniach 18-19.04.2015, na Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness w Kielcach, które odbyły się w Centrum Kongresowym ,, Targi Kielce SA'', pojawiła się Ekipa KFD z niespodzianką. Na wydarzeniu, swoją oficjalną prezentację miały najnowsze produkty od marki KFD, które goście mogli degustować i oceniać. Jednak to nie koniec nowości, obok wystawionego asortymentu został zaprezentowany najnowszy projekt oświatowy od KFD - Akademia KFD.

Akademia KFD to doskonała opcja kształcenia specjalistycznego oraz możliwość rozwoju swojej pasji. Akademia KFD jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego, która powstała na bazie zebranych doświadczeń i kompetencji. W swojej ofercie zawiera najpopularniejsze i nietypowe moduły szkoleniowe oraz kursy, jak np. trener personalny, specjalista trójboju silowego, fizjotrener oraz wiele innych ciekawych propozycji.

Akademia KFD gwarantuje wysoką jakość edukacji, dopasowaną merytorycznie do danego kursu. Wysoki poziom nauczania zapewni wyselekcjonowana kadra ekspertów, związanych z marką KFD od lat. W gronie specjalistów znajdziecie mistrzów olimpijskich oraz znanych zawodowców ze świata sportu, którzy na swoim koncie mają wiele sukcesów, a przy tym ogromne doświadczenie w branży.

Dzięki Akademii KFD, uczestnicy mogą sobie pozwolić na profesjonalne szkolenia oraz kursy, które operują przykładami z praktyki zawodowej od najlepszych fachowców.  

Więcej dowiecie się na stronie www.akademia.kfd.pl