TRENER OSOBISTY-JACEK CIERNIAK

  • Miasto: Kraków
  • Poleć: facebook Share on Google+ twitter facebook
brak zdjęcia
Miasto
Kraków
Telefon:
603370118
Strona na Facebooku

Witam i zapraszam na prowadzone przeze mnie zajęcia ktore w optymalnym czasie pozwolą osiągnąć dobrą formę.

Nazywam się Jacek Cierniak,jestem absolwentem AWF,posiadam uprawnienia instruktora sportu jujitsu(2 dan),gimnastyki i lekkiej atletyki.Posiadam duże doświadczenie(25 lat) w prowadzeniu treningów różnego typu.Prowadzę zajęcia typu sportowego i rekreacyjnego a także szkolenia specjalistyczne dla róznego rodzaju służb.

Oferuję:

-treningi personalne-zajęcia ogólnorozwojowe(kalistenika,siłownia,stretching),ćwiczenia wchodzące w skład przygotowania sprawnościowego w sportach walki.

-treningi grupowe-trening walki w stójce i parterze, samoobrona,ogólnorozwojówka(kalistenika),el.akrobatyki i gier zespołowych na macie.

Współpracuję z firmą EFEKT DIETA ( coaching dietetyczny).

 Gwarantuję indywidualne podejście,zaangażowanie i profesjonalizm oraz przystępne ceny.

 Na zajęciach indywidualnych zawsze pracuje tylko z jednym klientem.

 

Istnieje także  mozliwość tworzenia grup treningowych lub uczestnictwa w treningach grup które już ćwiczą.

Mój profil na Facebooku  -www.facebook.com/jacek.cierniak.5

Zapraszam.

 

Podsumowanie ocen:
10 bazuje na 2 głosach
ocena
10.00/10
dla chcących coś zmienić 
(10.00/10)

6 Aug 2014, Adam napisał:
WItam,
mam przyjemność ćwiczyć z Jackiem i w ramach wdzięczności za efekty w poprawionej formie powiedzieć co nie co. Trener dla ludzi, którzy rozumieją, że prawdziwe efekty biorą się z prawdziwej pracy. Jacek ze swojej strony potrafi zmotywować, wie jak ćwiczyć i jest osobą kładącą nacisk na bezpieczeństwo ćwiczeń, tak żebyśmy mogli uprawiać sport długofalowo i cieszyć się zdrowiem, minimalizując ryzyko kontuzjowania się. Ćwiczenia z Jackiem są zróżnicowane, rozwijające holistycznie, siłę, wytrzymałość, zwinność [ogólniepojętą sprawność]... a piękne ciało jest po prostu gratisem, efektem tych składowych.
Pozdrawiam, Adam. 
ocena
10/10
Godny polecenia 
(10.00/10)

7 May 2014, Mariusz napisał:
Witam, trener Jacek hołduje zasadzie- " jeżeli coś już robisz, to dobrze". Bardzo skutecznie motywuje do wysiłku i rozpala entuzjazm ćwiczącego. Jego treningi są różnorodne, zmienne, łączą tradycyjne metody z nowoczesnymi.
Jest zwolennikiem nie przyzwyczajania organizmu do jednego rodzaju ćwiczeń. I słusznie, ponieważ trening jest wtedy maksymalnie efektywny.
Gorąco zachęcam!
pozdr, Muru
ocena
10/10
Located in: Małopolskie