Rafał Romaniuk Siła, Rzeźba i Zdrowie

  • Miasto: Warszawa
  • Poleć: facebook Share on Google+ twitter facebook
Rafał Romaniuk Siła, Rzeźba i Zdrowie
Miasto
Warszawa
Telefon:
603162662
Strona WWW:
http://rafalromaniuk.pl
Strona na Facebooku

 

Witam Państwa,

Nazywam się Rafał Romaniuk i od 15 lat moją największa pasją jest sport siłowy. Swoją fascynację tą dziedziną aktywności fizycznej rozpocząłem od treningów w podnoszeniu ciężarów, by następnie wkroczyć w świat trójboju siłowego. Na tym etapie udało mi się osiągnąć dwukrotnie ogromny sukces, zajmując miejsce na podium w rozgrywkach Pucharu Polski w trójboju siłowym. Obecnie rozwijam się w dziedzinie kulturystyki i prowadzę zajęcia w Warszawie jako trener osobisty.

Wieloletni wysiłek włożony w ciężką pracę nad masą i rzeźbą mięśni nauczył mnie dyscypliny oraz systematyki, które jako trener personalny staram się przekazać moim podopiecznym. W zależności od Waszego aktualnego stanu fizycznego oraz oczekiwanych rezultatów, stosuję zróżnicowany program ćwiczeń uwzględniając w nim elementy treningu siłowego, wytrzymałościowego, funkcjonalnego i rehabilitacyjnego. Wprowadzam także zajęcia mające na celu wyszczuplenie i wyrzeźbienie sylwetki. Jako trener indywidualny sportowców wprowadzam także elementy dostosowane do konkretnych dyscyplin.

Jestem odpowiednio przygotowany, aby przeprowadzić trening personalny z młodzieżą oraz dorosłymi. Potrafię także przygotować i zrealizować zajęcia z osobami w wieku emerytalnym.

Zapraszam
Rafał Romaniuk - trener osobisty, Warszawa

 

Trener personalny Rafał Romaniuk zaprasza do współpracy na terenie miasta Warszawy.

Treningi personalne (indywidualne) mogą być także dla Ciebie. Nie zwlekaj!

Dzięki pomocy trenera personalnego możesz osiągnąć wymarzoną sylwetkę szybciej niż myśœlisz. Przygotuję Ci indywidualną dietę, a także dobiorę odpowiednie ćwiczenia by były skuteczne i nie narażały Cię na kontuzję.

Trening personalny polega na współpracy trenera z podopiecznym. Wpływa to korzystnie na odpowiednią intensywnośœć treningu, a co za tym idzie, efekty są widoczne szybciej niż przy samodzielnej pracy.

W naszej ofercie treningów personalnych (indywidualnych) znajdą Państwo także konsultacje dietetyczne i treningowe dla dzieci oraz dorosłych w zakresie:

  • Redukcji tkanki tłuszczowej
  • Poprawy kondycji
  • Przyrostu beztłuszczowej masy mi궜niowej
  • Wzrostu sprawnośœci ogólnej
  • Doboru suplementów diety
  • Wsparcia psychicznego
  • Motywacji

Treningi personalne prowadzone są w Fitness Klubie APLAUZ WARSZAWA lub w domu klienta

Podsumowanie ocen:
0 bazuje na 0 głosach
Located in: Mazowieckie