Trerningi Personalne- MMA i Samoobrony kobiet

 • Miasto: BIELSKO-BIAŁA
 • Poleć: facebook Share on Google+ twitter facebook
Trerningi Personalne- MMA i Samoobrony kobiet
Miasto
BIELSKO-BIAŁA
Telefon:
889-883-238
Strona WWW:
http://mma-bielsko.pl
Strona na Facebooku
Cena:
80-150zł

W ofercie Profesjonalne Treningi Personalne z zakresu sportow walki i samoobrony kobiet- proponuję szeroki zakres usług treningowych, tak by dostosować się do indywidualnych wymagań klienta. Dni i godziny treningów dostosowane są do możliwości czasowych klienta. Podczas wykonywanych ćwiczeń zapewnione jest pełne bezpieczeństwo i komfort treningu. Oferowane są treningi zarówno dla osób zaawansowanych jak i zupełnie początkujących (nie trenujących nigdy sportów walki, ani innych dyscyplin). Treningi odbywać się mogą w klubie sportów walki Berserkers team Bielsko-Biala , Fitnes Club Euforia w Ustroniu lub innym miejscu (siłownia, park, pływalnia, miejsce zamieszkania klienta).

-Indywidualny trening to najszybsza forma opanowania techniki i osiągnięcia zaplanowanych rezultatów. Charakter i treść treningu dostosowane są do indywidualnych zapotrzebowań, predyspozycji motorycznych i możliwości fizycznych ćwiczącego.Prowadzący w trakcie całego treningu czuwa nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń, koryguje błędy i motywuje do efektywniejszej pracy.

Treningi we dwie osoby

Podobnie jak treningi indywidualne bardzo efektywna forma treningu. Poznane elementy techniczne możemy przećwiczyc na sobie, podczas walk zadaniowych czy bezpiecznych sparingów. Intensywność treningu dostosowana jest do poziomu sportowego obu ćwiczących. Trenować możemy z kolegą, koleżanką, żoną czy mężem a nawet z dzieckiem.

Trening w kameralnej grupie do 4 osób

Trening w małej grupie szybko przynosi rezultaty dzięki wspólnej motywacji i sportowej rywalizacji współćwiczących. W grupie do 4 osób trener szybko wychwytuje ewentualne błędy i natychmiast poprawia. Ciekawa i efektywna forma treningu, szczególnie przynosi rezultaty gdy ćwiczący są w podobnym wieku i o podobnym poziomie sprawności fizycznej. Podczas treningów sportów walki zdobyte umiejętności możemy szlifować podczas sparingów sportowych.  

Trening dla kobiet

Zajęcia samoobrony z elementami muay thai, judo,jiu jitsu  to bezpieczna forma ruchowa dla Kobiet. Wprowadzane ćwiczenia aerobowe szybko redukują nadmiar tkanki tłuszczowej, pozwalają uzyskać szczupłą i smukłą sylwetkę. Dużo ćwiczeń gibkościowych, rozciąganie pod nadzorem trenera polepszają elastyczność mięśni i więzadeł. Jeśli nudzą Cię treningi na siłowni oraz zwykłe zajecia fitness to treningi te powinny być wspaniałym rozwiązaniem. Treningi prowadzone są w bezpieczny sposób, wprowadzane są także elementy samoobrony. 

Trening dla dzieci

Trening ogulnorozwojowe z elemenami mma,jiu jitsu dla dzieci od 10 lat  Jeśli chcesz aby twoje dziecko poznało ciekawy sport, było sprawne, pewniejsze siebie i harmonijnie się rozwijało juz dziś zapisz je na indywidualne lekcje. W trakcie treningów w bezpieczny sposób uczymy dziecko elementów sportów walki, dbając o prawidłowy rozwój i podwyższanie ogólnej sprawności fizycznej. Rozwijamy wszystkie cechy motoryczne: siłę, szybkość, wytrzymałość, koordynację, gibkość, zwinność i skoczność. Stosujemy ciekawe formy i metody treningowe dostosowane do wieku ćwiczących. Wprowadzanych jest dużo gier i zabaw ruchowych, ćwiczenia rozciągające, orientacyjne i zwinnościowe. 

TRENINGI PROWADZI Damian Herczyk-vice mistrz świata z 2011 r w amatorskim MMA (Serbia -Belgrad) ZAŁOŻYCIEL I GŁÓWNY TRENER MMA W KLUBIE BERSERKERS TEAM BIELSKO-BIAŁA

 • TRENING STANDARD -80ZŁ-(75 MIN)
 • TRENING EXLUSIVE-100ZŁ
 •  TRENING TRWA 90 MIN
 •  DO KAZDEGO TRENINGU ĆWICZACY OTRZYMUJE WODE LUB      NAPÓJ  IZOTONICZNY.
 •  CO MIESIAC MONITORING PROGRESJI TRENINGOWEJ
 •  DOGODNE GODZINY TRENINGU
 • PAKIET VIP -150ZŁ
 • TRENING TRWA 90 MIN
 • DO KAZDEGO TRENINGU ĆWICZACY OTRZYMUJE WODE LUB     NAPÓJ  IZOTONICZNY.
 • CO MIESIAC MONITORING PROGRESJI TRENINGOWEJ
 • 3 LUB WIECEJ TRENINGÓW TYGODNIOWO
 •  MOZLIWOSC TRENINGÓW W NIETYPOWYCH GODZINACH ORAZ  W  NIEDZIELE
 • DOJAZD DO DOMU KLIENTA
 • KLIENT OTRZYMUJE NIEZBĘDNY SPRZĘT DO TRENINGU

 

Podsumowanie ocen:
0 bazuje na 0 głosach
Located in: Śląskie