Trener personalny ze specjalizacją cross-fit, TRX, platformy Vibe

  • Miasto: Legnica
  • Poleć: facebook Share on Google+ twitter facebook
Trener personalny ze specjalizacją cross-fit, TRX, platformy Vibe
Miasto
Legnica
Telefon:
692743310
Strona WWW:
http://www.functionalstudio.pl
Strona na Facebooku
Cena:
ustalana indywidualnie

Witam nazywam sie KRZYSZTOF KWIATKOWSKI i jestem doświadczonym trenerem personalnym z Legnicy posiadajacym sporą grupe zadowolonych klientów. Swoja przygodę zacząłem w dużej sieciówce pod nazwa Condizione w Legnicy i tam byłem trenerem 2 lata. Obecnie otworzyłem swoje studio przystosowane stricte pod treningi personalne. Oprócz posiadania tytułu trenera personalnego jestem również specjalistą w zakresie suplementacji i odżwiania.

Jestem autorem kilku artykułów umieszczonych na znanych forach sportowych w tym artykułu zamieszczonego przez lca.pl zatytułowanego "Manifest trenera personalnego"

http://pogodzinach.lca.pl/legnica,news,46883,Manifest_trenera_personalnego.html

W swojej pracy lubie ludzi i ich cele. Praca z nimi pozwala mi na ciagły rozwój zawodowy. Stawiam na szybkie efekty i kompleksowy rozwój sylwetki tj. poprawa zdrowia, rozwój mieśni głebokich, poprawa gęstości mięśni i układu kostnego.

U mnie nie ma nudy! Każdy trening jest inny i każdy przynosi zastrzyk pozytywnej energii przez to chce sie ćwiczyc każdego dnia:)

Jestem człowiekiem, który nie lubi wciskac przysłowowego "kota w worku" dlatego wszystkich klientów zapraszam na pierwszy trening całkowicie za darmo, ażeby mogli sie przekonac, że trening personalny to cos wiecej niż ćwiczenia.

Mam 100 % skuteczności nie było osoby pracującej ze mną, która by nie osiągneła swoich celów. Daję możlwiość zobaczenia jako osoba trzecia jak taki trening wygląda i porozmawiać z samymi klientami, tym samym poznac ich obiektywną opinie . 

https://www.youtube.com/watch?v=SLUW1Qnpf30

Moje dane:

Krzysztof Kwiatkowski  tel. 692743310

Functional Studio 

ul. T. Kościuszki 29/2

59-220 Legnica

Podsumowanie ocen:
10 bazuje na 3 głosach
ocena
10.00/10
Mistrzunio ;) 
(10.00/10)

13 Sep 2014, Damian napisał:
Do Krzyśka trafiłem około 2 miesięcy temu. Byłem nieco sceptycznie nastawiony do treningów indywidualnych, bo miałem już za sobą współpracę z dwoma trenerami personalnymi, która niestety nie była udana. Stwierdziłem jednak, że do trzech razy sztuka i teraz wiem, że dokonałem dobrego wyboru.
Od samego początku moim celem treningowym było wyrzeźbienie sylwetki. Krzysiek polecił mi trening funkcjonalny. Już po pierwszym treningu wiedziałem, że to strzał w dziesiątkę. Program treningowy przygotowany przez niego został dopasowany do poziomu mojego zaawansowania, jest ciekawy i bardzo intensywny! Dodatkowo Krzysztof zaraził mnie miłością do crossfitu, co w połaczeniu z treningami personalnymi dały mi niepowtarzalne efekty i to w tak krótkim czasie ;)
Jest to prawdziwy profesjonalista, treningi z nim to czysta przyjemność. Krzyśka polecam wszystkim, którzy szukają kompetentnego i co najważniejsze skutecznego trenera osobistego!
ocena
10/10
Mega Profeska! 
(10.00/10)

4 Sep 2014, Adrian napisał:
Krzysztofa znam od wielu lat.To niezwykle pozytywny człowiek. Jako trener, podchodzi z profesjonalizmem i zaangażowaniem do klienta. Sport to jego niezaprzeczalna pasja, lecz co więcej - potrafi motywować, zaraża miłością do sportu i pozytywną energią! Zdecydowanie polecam!
p.s.
Krzysztof ma nietuzinkowe metody treningowe, więc wyjdziesz od niego oblany potem i z uśmiechem na długie godziny! :))
ocena
10/10
Trener maX xDD 
(10.00/10)

3 Sep 2014, Artur napisał:
Polecam tego trenera. Swoją motywację i pasję do Crossfit'u szybko zaraża. Trener komunikatywny, szybko ustala ćwiczenia pod Twój typ. Podtrzymuje na duchu do samego końca i motywuje każdą Twoją partie mięśni żeby się nie podawała :).
Ja już chodzę od dłuższego czasu i jestem zadowolony z efektów. Grupy zorganizowane bądź indywidualne w zależności od godzin. Pomaga w każdym aspekcie dotyczących twojego samopoczucia, wyglądu i diety. Trener na wielki +. Polecam
ocena
10/10

1. Kompetencje w zakresie treningu:

Certyfikowany trener HESTreZ – Poziom 1 (założenia CrossFit)
Certyfikowany trener HESTreZ – Poziom 2 (CrossFit, mobility, kettlebell, metoda biegania naturalnego POSE)

2. Kompetencje w zakresie żywienia i suplementacji w sporcie:

Współczesna suplementacja w sportach wytrzymałościowych (organizator: firma OLIMP)
Dietetyka i suplementacja – poziom 1

3. Doświadczenie sportowe:

- wieloletni zawodnik drużyny koszykarskiej Olimpia Legnica
- zawodnik Kickboxing w Team Prych Legnica (start w Mistrzostwach Polski w 2007 r.)
- kilka lat trenowałem pod okiem trenera trójboju siłowego

Located in: Dolnośląskie