Kamil Jasiński - Trener Personalny

 • Miasto: Kraków
 • Poleć: facebook Share on Google+ twitter facebook
Kamil Jasiński - Trener Personalny
Miasto
Kraków
Telefon:
723975287
Strona WWW:
http://trenerpersonalny-krakow.pl
Strona na Facebooku
Cena:
od 90 zł/h

Swoją przygodę ze sportem gimnastycznym rozpocząłem bardzo wcześnie bo już w wieku 6 lat w KS Korona, następnie kształtowałem swój talent w klubie AZS AWF Kraków w sekcji gimnastyki sportowej.

Wielokrotnie stawałem na podium Mistrzostw Polski w swojej ukochanej gimnastyce lecz ambicje i ciekawość różnych form ruchu kazały mi szukać dalej – w 2008 roku rozpocząłem treningi aerobiku sportowego wkrótce zdobywając dwukrotnie tytuły Mistrza Polski solo i v-ce Mistrza w parach mieszanych (2009 i 2010). Wchodząc w świat tańca, gdzie dotychczas uprawiana gimnastyka była ogromnym atutem, mogłem od razu wyjechać w 2010 roku na Mistrzostwa Europy oraz Mistrzostwa Świata w Show Dance i zdobyłem dwa najważniejsze tytuły (1 miejsca) jednego roku.

Nie trudno się domyślić, iż swoją wiedzę poszerzałem na krakowskiej AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalnością gimnastyka korekcyjna - korekcja wad postawy. W trakcie studiów uzyskałem stopnie: instruktora gimnastyki sportowejpiłki ręcznej,pływania oraz ratownika WOPR. Po studiach brałem udział w licznych kursach i konferencjach zdobywając między innymi tytuł instruktora kulturystykiaqua aerobic'uczy TRX. Mimo wielu osiągnięć wciąż się kształcę w wielu dziedzinach i szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Głód wiedzy przycznił się do kontynuowania nauki na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Zarządzanie w Sporcie.

Zdobyte doświadczenie jako zawodnik wielu dyscyplin, trener gimnastyki w klubie AZS AWF Kraków oraz współpraca z tanecznymi klubami jako instruktor akrobatyki i gimnastyki dała mi ogromną wiedzę, którą chcę się podzielić i która pozwala mi na przeprowadzenie efektywnego i ciekawego treningu.

Moje motto "Nic nie dzieje się samo. Systematyczną pracą można osiągnąć wszystko!", nieznikający uśmiech z mojej twarzy, pozytywne nastawienie, indywidualne podejście i dbałość o szczegóły sprawią, iż na moim treningu zapomnisz o trudzie dnia codziennego, a nawet ciężkie ćwiczenia staną się przyjemnym przystankiem na trasie do osiągnięcia sukcesu.

W celu poprawy jakości i poziomu wiedzy sportowej w Polsce oraz podniesienia umiejętności trenerów i instruktorów fitness w 2015 roku założyłem Bpro Academy – akademię trenerów i instruktorów. Jako szkoleniowiec przekazuję swoją bogatą wiedzę z zakresu treningu funkcjonalnego i postępowania w wadach kręgosłupa przyszłym trenerom i sportowcom.

Moja oferta skierowana jest do każdego niezależnie od wieku, płci, stanu zdrowia czy celów treningowych.Czytasz to? Znaczy, że zrobiłeś już pierwszy krok - trening personalny jest właśnie dla Ciebie, nie zwlekaj a już niedługo osiągniesz sukces!

Trening osobisty to najskuteczniejszy trening "jeden na jeden" w dowolnej formie skierowany do każdego - Kompleksowe podejście do indywidualnych potrzeb to idealne rozwiązanie dla Ciebie dające Ci maksymalne efekty!!! Dzięki indywidualnemu podejściu do Twojej osoby i rodzaju treningu, w przyjemny sposób spędzisz aktywnie czas, przezwyciężając stres i napięcie związane z codziennym życiem.
Forma treningu zależy od Twoich indywidualnych predyspozycji i celów treningowych. Ze mną osiągniesz sukces niezależnie od tego gdzie zrealizujemy trening: na siłowni, w Twoim domu, w terenie, ogrodzie, na basenie, sali gimnastycznej czy gdziekolwiek indziej.


Rodzaje treningów w ofercie:

 • trening redukcyjny/odchudzający
 • trening siłowy
 • trening kondycyjny
 • trening funkcjonalny
 • trening gimnastyczny
 • trening wzmacniający kręgosłup
 • trening dla seniora
 • trening dla kobiet w ciąży/po porodzie
 • trening wytrzymałościowy
 • trening gibkości/stretching
 • trening pływania
 • trening TRX suspension trainer
 • trening CROSS FIT

Plan treningowy
Rozpisanie planu treningowego to najważniejszy element na drodze do Twojego sukcesu. Po uwzględnieniu Twoich założeń i celów treningowych, sprawdzeniu kompleksowo możliwości i aktualnego poziomu motorycznego Twojego ciała dobieram trening z uwzględnieniem czasu jaki chcesz na niego przeznaczyć, tak aby był odpowiednio zaawansowany, możliwy do wykonania a zarazem efektywny i przynoszący najwięcej korzyści w jak najkrótszym czasie.

Dieta/Suplementacja
Niezależnie od celów dobrze skorelowana dieta z założeniami treningowymi przynoszą najlepsze efekty. Trening, odpowiednie odżywianie i suplementacja zawsze idą w parze - jednak na co dzień bardzo często popełniany jest tu błąd. Dlatego nie ważne czy chcesz schudnąc, być zdrowszym, zbudować masę mięśniową czy poprostu czuć się lepiej - dobiorę dla Ciebie odpowiednią dietę oraz suplementy uwzględniając aktualny stan zdrowia, kondycję fizyczną, plan treningowy, Twoje cele i potrzeby organizmu. Z moją dietą nigdy nie będziesz głodny a efekt pozostanie na dłużej! 

Trening grupowy
Lubisz ćwiczyć z kimś? Chcesz wspólnie z dziewczyną lub żoną spędzić aktywne czas? Albo ruszyć chłopaka/męża sprzed telewizora? A może po prostu lubisz rywalizację w grupie? Zorganizuję dla Was taki trening, który spełni Wasze oczekiwania bez względu na to gdzie chcecie ćwiczyć i jaki ma być cel zajęć. Po uzgodnieniu szczegółów, wybraniu miejsca i czasu nie pozostanie nam już nic, tylko rozpocząć przygodę ze sportem! 

Podsumowanie ocen:
0 bazuje na 0 głosach

Ukończyłem studia na krakowskiej AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalnością gimnastyka korekcyjna - korekcja wad postawy. W trakcie studiów uzyskałem stopnie: instruktora gimnastyki sportowejpiłki ręcznej,pływania oraz ratownika WOPR. Po studiach brałem udział w licznych kursach i konferencjach zdobywając między innymi tytuł instruktora kulturystykiaqua aerobicu czy TRX. Mimo wielu osiągnięć wciąż się kształcę w wielu dziedzinach i szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Głód wiedzy przyczynił się do kontynuowania nauki na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Zarządzanie w Sporcie.

Located in: Małopolskie