Arek Ptaszkowski- Trener Personalny Kraków

  • Miasto: Kraków
  • Poleć: facebook Share on Google+ twitter facebook
Arek Ptaszkowski- Trener Personalny Kraków
Miasto
Kraków
Telefon:
531-768-038
Strona WWW:
http://treningznami.pl
Strona na Facebooku
Cena:
50-60,- PLN trening

Sport towarzyszy mi w życiu od najmłodszych lat. Od małego brałem udział w zmaganiach we wszystkich możliwych dyscyplinach w wielu z nich z dobrymi wynikami. Przez prawie 10 lat, z tego 4 lata w Szkole Mistrzostwa Sportowego trenowałem narciarstwo biegowe. Brałem udział w licznych Pucharach Polski i zawodach międzynarodowych. Pochwalić mogę się zdobytym medalem Mistrzostw Polski, i wieloma czołowymi miejscami w Pucharach Polski.

Poza przygodą z narciarstwem biegowym od lat interesuję się sportem siłowym, biegami i piłką nożną. Posiadam kurs instruktora rekreacji ruchowej, specjalność kulturystyka, tytuł trenera personalnego, kurs treningu na taśmach TRX. Byłem uczestnikiem wielu szkoleń i warsztatów. W chwili obecnej zdarza mi się uczestniczyć w różnych zawodach takich jak półmaraton, maraton, biegi na krótsze dystanse z przeszkodami czy też zimą w narciarstwie biegowym.

Nieustannie kształcę się i uczę porównując różne metody, plany treningowe czołowych trenerów i zawodników z całego świata. Poza treningami personalnymi z wyżej wymienionego zakresu pomagam w prowadzeniu Szkółki Piłkarskiej dla dzieci Football Academy, będąc tam trenerem. Zachęcam WSZYSTKICH do treningu ze mną! Przy mojej pomocy uda Ci się zgubić zbędne kilogramy, nabrać muskulatury! Poprawić znacznie sprawność oraz nauczyć się wile nowych rzeczy!

Istnieje możliwość treningów w grupach po wcześniejszym uzgodnieniu.

- porady i plany żywieniowe
- plany i treningi biegowe
- plany i treningi siłowe
- trening z wykorzystaniem taśm TRX
- narty biegowe
- nordic wlaking

Podsumowanie ocen:
0 bazuje na 0 głosach

- kurs instruktora rekreacji ruchowej, specjalność kulturystyka
- kurs trenera personalnego
- kurs treningu z wykotzrsyaniem taśm TRX
- szkolenie "mobility" 

Located in: Małopolskie