Trener Indywidualny Michał Sobolewski

  • Miasto: Szczecin
  • Poleć: facebook Share on Google+ twitter facebook
brak zdjęcia
Miasto
Szczecin
Telefon:
537 462 091

Witam,

jestem certyfikowanym trenerem personalnym z wykształceniem medycznym. Moją pasją, poza sportem, jest diagnostyka obrazowa. Zawodowo zajmuję się wykonywaniem badań z zakresu diagnostyki radiologicznej jak i elektromedycznej. Dwa główne czynniki - wiedza zdobytwa na kierunku medycznym oraz doświadczenie w pracy w szpitalu z pacjentem dały mi dużą wiedzę na temat anatomii, biomechaniki, fizjologii oraz patologii ciała ludzkiego. Zdobyta wiedza z powodzeniem koreluje z pracą trenera personalnego - dzięki niej potrafię dobrać plan treningowy uwzględniając stan zdrowia osoby trenującej ze mną, jej wady postawy, kontuzje, słabe punkty, profil hormonalny oraz typ somatyczny a także analizując wyniki badań. Ponadto znajomość biofizyki daje mi umiejętność bezkontuzyjnej nauki poprawnego technicznie wykonywania ćwiczeń oraz kształtowania wszytskich cech motorycznych

Ponadto jestem zwolennikiem stosowania ćwiczeń Pre-hab - czyli prewencji kontuzji - świetnie sprawdzę się zarówno u zaawansowanych amatorów jak i u osób, które zaczynają przygodę ze sportem. 

Swoją ofertę kieruję do osób, chcących trenować bezpiecznie z fachowcem z branży sportowo - medycznej, gwarantującym bezpieczeństwo. Nie skupiam się na stwarzaniu pozorów - trening proponowany przeze mnie jest ukierunkowany w głównej mierze na poprawę stanu zdrowia i kształtowanie cech motorycznych. 

Uważam, że w ostatecznym rozrachunku nie liczą się wyśrubowane rekordy a zdolność do uniknięcia kontuzji i zachowanie zdrowego, bezbolesnego, pełnozakresowego ruchu w stawach. 

Podsumowanie ocen:
0 bazuje na 0 głosach

Uniwersytet Szczecinski Wydział Humanistyczny, 

Uniwersytet Szczeciński, Wydział Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia

ZCKZiU w Szczecinie

Akademia Mistrzowstwa Sportowego

Located in: Zachodniopomorskie