Strefa Mądrego Treningu - Dorota Dragan trener personalny

  • Miasto: Kraków
  • Poleć: facebook Share on Google+ twitter facebook
Strefa Mądrego Treningu - Dorota Dragan trener personalny
Miasto
Kraków
Telefon:
664730559
Strona WWW:
http://www.strefamadregotreningu.pl
Strona na Facebooku

Jak pracuję?

Odpowiedzialnie i skutecznie

Praca z podopiecznym to proces, którego celem jest personalizacja planu treningowego i jego długofalowe zastosowanie w praktyce. Nie ma tutaj miejsca na przypadki i ogólniki, dlatego mogę Cię zapewnić, że każdą sesję treningową planuję indywidualnie.  Co więcej – podejmując współpracę ze mną, otrzymasz bezpłatny dostęp do Twoich planów treningowych poprzez aplikację CrossKeeper, a także do wielu innych funkcji które ułatwią Ci kontakt z trenerem i dadzą Ci pełną kontrolę nad efektami treningowymi.

W czym mogę Ci pomóc?

  • w przygotowaniu motorycznym pod inne dyscypliny sportowe – sporty zespołowe, sporty indywidualne, biegi. Jeśli więc chcesz być lepszym sportowcem to świetnie trafiłeś!
  • w profilaktyce i łagodzeniu bóli kręgosłupa,
  • w powrocie do aktywności fizycznej po kontuzjach i urazach,
  • w profesjonalnym przygotowaniu do sezonu narciarskiego,
  • w przygotowaniu do testów i egzaminów sprawnościowych,
  • w poprawie kompozycji sylwetki,
  • w zaplanowaniu treningu przy chorobach

Pierwsza konsultacja

To niezobowiązujące spotkanie podczas którego wzajemnie się poznamy, ale przede wszystkim jest to czas przeznaczony dla Ciebie. Podczas tego około 1,5 godzinnego spotkania, to Ty opowiesz mi o swoich potrzebach, celach i oczekiwaniach wobec treningu. Nie ma znaczenia czy jesteś biegaczem, przygotowujesz się do zawodów, jesteś po kontuzji, bolą Cię plecy, czy chcesz poprawić sylwetkę – konsultacja jest dla Ciebie i to o Twoich potrzebach będziemy rozmawiać. Ja natomiast zapytam Cię m.in. o kwestie zdrowotne które mogą mieć znaczenie podczas ćwiczeń i treningu. 

Co da mi konsultacja z trenerem personalnym?

✔ Szczegółowe informację o tym jak powinien wyglądać plan treningowy i sam trening z uwzględnieniem Twoich potrzeb i możliwości fizycznych,

✔ Podczas treningu wprowadzającego, który zawarty jest w konsultacji, sprawdzimy z jakiego punktu startujesz, dobierzemy najlepsza metodę pracy dopasowaną do Ciebie, ale także przekonasz się jakie możliwości daje praca z trenerem.

✔  Na koniec spotkania przedstawię Ci plan działania jaki moim zdaniem będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie i który przede wszystkich doprowadzi Cię do upragnionego celu

Dodatkowo po konsultacji otrzymasz:

✔ Szczegółowe podsumowanie naszej rozmowy wraz ze wskazówkami – wszystko dostaniesz w formie „pisemnej” na wskazany przez Ciebie adres e-mail

✔ Darmowy dostęp do e-booka z pysznymi fit przepisami

✔ Dostęp do platformy treningowej Cross Keeper

 

Jeśli podoba Ci się moja propozycja, będzie mi miło jak spotkamy się osobiście. Możesz do mnie zadzwonić lub jeśli wolisz, napisać smsa z prośbą o kontakt: 664.730.559. Jeśli wolisz pisać, napisz maila: kontakt@strefamadregotreningu.pl Możesz także skorzystać z formularz konsultacyjnego dostępnego w sekcji Kontakt

 

Trening personalny

Jeśli poszukujesz formy ruchu odpowiedniej dla siebie, chcesz się po prostu poruszać dla zdrowia, zacząć np. biegać (lub nawet jeśli biegasz od dawna) lub poszukujesz mądrego wsparcia treningowego po przebytej kontuzji czy rehabilitacji – doskonale trafiłeś! 

Trening personalny to indywidualne spotkanie ze specjalistą na sali treningowej. Dla każdego klienta po wstępnej konsultacji, która określa przede wszystkim cele, ale także możliwości fizyczne i zdrowotne podopiecznego, dobierana jest metoda treningowa wg której będzie rozkładana praca. Nie ma tutaj miejsca na przypadki i ogólniki. Plan treningowy tworzony i dobierany jest tak, by idealnie trafiał w cele i możliwości fizyczne podopiecznego. Całość jest także przedstawiana klientowi na początku współpracy tak by dokładnie wiedział, jak wyglądać będzie praca.

Jeśli jesteś zainteresowany / -a takim rodzajem współpracy, chcesz dowiedzieć się jak mogę Ci pomóc, zadzwoń lub napisz wiadomość. To pierwszy krok do pozytywnej zmiany!

 

 

 

Podsumowanie ocen:
0 bazuje na 0 głosach
Located in: Małopolskie