Gosia Popiel - Trener Personalny

  • Miasto: Gliwice
  • Poleć: facebook Share on Google+ twitter facebook
Gosia Popiel - Trener Personalny
Miasto
Gliwice
Telefon:
533167555
Strona na Facebooku
Cena:
120 zł/h

Cześć,

Nazywam się Gosia i od 5 lat pomagam kobietom w osiąganiu ich celów. Wiem jak ważne jest dobre samopoczucie, zdrowie, dobry wygląd w budowaniu pewności siebie. Rozumiem jak czasem ciężko znaleźć czas wyłącznie dla siebie i jak ważne jest wykorzystanie go w 100%. 

W treningach stosuję różne metody. Wszystko zależy od założonego celu. Trening siłowy, funkcjonalny czy prozdrowotny? Dopasuję wszystko tak, aby było to spójne z potrzebami i możliwościami. Poza celami sylwetkowymi (odchudzanie, modelowanie ciała) pomagam również w poprawie kondycji (której brakuje czasem w życiu codziennym), pomagam niwelować bóle (kręgosłup, kolana itp.). Od Ciebie zależy czym się zajmiemy.

Istotne jest dla mnie bezpieczeństwo treningu i jego indywidualne dopasowanie do potrzeb i możliwości podopiecznej. Często współpracuję z kobietami w ciąży i świeżo upieczonymi mamami. Ich trening musi być w każdej kwestii kontrolowany. Jest to wyjątkowy czas ze specyficznymi potrzebami, które jako matka dwójki dzieci doskonale rozumiem. 

Na każdym treningu podopieczna jest dla mnie nr 1. Całą swoją uwagę skupiam na niej. Co tydzień monitorujemy postępy i w razie potrzeby wprowadzamy zmiany, aby nadal móc cieszyć się pojawiającymi się efektami. Współpracuję z dietetykami, fizjoterapeutami i innymi specjalistami, których w razie potrzeby gorąco polecam. Współpracując ze mną otrzymujesz zniżki na badania niezbędne to podjęcia aktywności fizycznej.

Nie oferuję kota w worku. Przed rozpoczęciem współpracy masz możliwość bezpłatnie skorzystać z moich usług na konsultacji. Dopiero po niej podejmujesz decyzję czy chcesz, abym została Twoim trenerem. Na czym polega?

- wykonamy pomiary składu masy ciała i zmierzymy obwody. Wykonamy też pierwsze zdjęcie do porównania efektów. Ty zadecydujesz czy chcesz coś zmieniać.

- zadam Ci pytania dotyczące Twojego stanu zdrowia, aby dopasować bezpieczny trening,

- porozmawiamy o Twoim stylu życia,

- opowiesz mi o swoich potrzebach i celach,

- wykonamy trening próbny, żebyś mogła ocenić jak wygląda współpraca ze mną.

Jeżeli jesteś zainteresowana, umów się na pierwsze bezpłatne spotkanie.

Do zobaczenia!

Podsumowanie ocen:
0 bazuje na 0 głosach
Located in: Śląskie