Trener personalny

  • Miasto: Poznań
  • Poleć: facebook Share on Google+ twitter facebook
Trener personalny
Miasto
Poznań
Telefon:
513242933

Nazywam się Matylda Tadyszak jestem trenerem personalnym, technikiem masażu oraz studentką fizjoterapii. Jestem także czynną zawodniczką sportów sylwetkowych w kategorii bodyfitness oraz życiowo super babką.

# Na co dzień prowadzę treningi personalne na terenie Poznania pomagając podopiecznym realizować wszelkie cele związane ze zmianą sylwetki oraz nawyków stylu życia. Poprzez masaż i ćwiczenia korygujące postawę pomagam znieść dolegliwości bólowe, natomiast poprzez uświadamianie i naukę z zakresu zdrowego żywienia oraz aktywności fizycznej pomagam odzyskiwać chęć do działania i pewność siebie.

# Współpracuję przede wszystkim ze świadomymi kobietami, które chcą na nowo poczuć się pięknie i pewnie w swoim ciele, przejąć kontrolę nad swoją kobiecością, by móc cieszyć się nią w pełni. Pod moją opieką rozwijają się również młode dorastające dziewczyny, które poprzez kontakt z ciałem na treningu poznają swoją fizyczność i tym samym kreują własną osobowość.

# W trakcie współpracy kładę ogromny nacisk na atmosferę tak aby Komfort swoboda i pewność towarzyszyły podopiecznym podczas każdego treningu. Przykładam dużą uwagę do personalizacji ćwiczeń i doboru technik tak, aby trening był bezpieczny oraz indywidualnie dopasowany do potrzeb i możliwości podopiecznych. Dzięki temu ćwiczenia ze mną to nie tylko sposób na polepszenie sylwetki, ale także poprawę samopoczucia i zdrowia. # Robię to ponieważ chcę pokazać kobietom ich osobisty potencjał, oraz to że ich potrzeby zdrowia i poczucie swojej kobiecości są WAŻNE.

# W związku z sytuacją związaną z pandemią oferuje również treningi 1na1 w kameralnym studio treningu personalnego. Dbając o komfort i higiene warunki są sterylne i bezpieczne.

# Więc Jeśli chcesz żebym pomogła Ci zbudować Twoją osobistą przestrzeń oraz ciało dzięki któremu pokażesz światu swój potencjał i moc wyślij do mnie wiadomość prywatną w celu ustalenia dogodnego terminu konsultacji.

Do zobaczenia

# Świadome kształtowanie sylwetki

# Dobór oraz nauka ćwiczeń 

# Porady dietetyczne i suplementacyjny 

# Masaż klasyczny oraz tkanek głębokich 

Podsumowanie ocen:
0 bazuje na 0 głosach
Located in: Wielkopolskie