Trener Personalny w domu/online/stacjonarnie.

  • Miasto: Rzeszów
  • Poleć: facebook Share on Google+ twitter facebook
Trener Personalny w domu/online/stacjonarnie.
Miasto
Rzeszów
Telefon:
784151734
Strona WWW:
http://www.instagram.com/dejfit/?hl=pl
Strona na Facebooku
Cena:
49 zł za h

SPRAWDŹ MÓJ OPIS I WYBRANE USŁUGI ! :)

Witam , jestem dyplomowanym trenerem personalnym ,a także studentem Wychowania Fizycznego na ostatnim roku studiów Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jestem w trakcie kończenia uniwersyteckiej specjalizacji z zakresu instruktora boksu, a także posiadam wieloletnie doświadczenie z treningiem o charakterze siłowym i wytrzymałościowym. 

Świadczę szereg usług związanych ze zmianą sylwetki i nawyków żywieniowych. Jeśli twoim celem jest redukcja masy tłuszczowej lub budowanie siły i masy mięśniowej, a także zależy Ci na wyrzeźbieniu danych partii mięśniowych , to oferta kierowana jest właśnie do Ciebie :) Pierwsze konsultacje są darmowe , nic nie stracisz jeśli nie spróbujesz ! Wybór treningu zależy od Ciebie, nie ważne gdzie -w domu, parku, na siłowni, najważniejsza jest determinacja i trzymanie się planu treningowego !

instagram:dejfit

 

Hobby i nabyta wiedza: 

Podstawy trójboju siłowego, zaawansowana periodyzacja treningu siłowego, dobór planów treningowych pod dany cel sportowy, szeroko pojęty sport i aktywność fizyczna, podstawy oraz nauka boksu i prowadzenia zajęć o charakterze wytrzymałościowym, beztlenowym, pływanie oraz nauka technik pływackich, bieganie i trening aerobowy, dietetyka i suplementacja, zdrowy tryb życia i odpowiedni dobór mikro i makroskładników, podstawy rozpisywania diety dla osób aktywnych fizycznie pod dany cel, żywienie w sporcie, tenis stołowy, stretching dynamiczny i statyczny.

 

   

 

 

Wszystko dopasowujemy pod twój tryb życia i dane preferencje :) Możesz zadawać pytania o każdy szczegół związany z współpracą i treningiem, szybko wytłumaczę wszystko w prosty sposób. Każdy aspekt treningowy lub dietetyczny jest dobierany indywidualnie ! Wystarczy trzymać się danych założeń a efekty przychodzą same z czasem.

Wybierz to na czym Ci zależy : trening na redukcję tkanki tłuszczowej i wymodelowanie sylwetki, danych partii mięśniowych. Porady dietetyczne. Treningi o charakterze wytrzymałościowym w różnorakich formach aktywności fizycznej. 

Treningi w domu, na siłowni- Rzeszów, przez kamerkę internetową, w zależności od preferencji .

Trening na poprawę siły w danych ćwiczeniach. Trening trójbojowy speriodyzowany na dane "boje", rozwój danych partii mięśniowych. 

Wybór zależy od Ciebie .

Podsumowanie ocen:
10 bazuje na 3 głosach
ocena
10.00/10
Trening góry ciała 
(10.00/10)

23 Jun 2021, darekzor napisał:
Ciężki trening całej góry ciała, każde ćwiczenie skorygowane wiele razy, zrozumiałe tłumaczenie ćwiczeń, całkiem innne czucie miesniowe niz na moich poprzednich treningach. Zakwasy mega, trening jakk najbardziej polecam , pełen profesjonalizm i widza .
ocena
10/10
Trening siłowy 
(10.00/10)

23 Jun 2021, karolina99 napisał:
Trening siłowy super , wszystko wytlumaczone dokladnie w prosty sposob krok po kroku, wczesniej uczeszczalam na inne treningi w calypso, nikt tak dobrze nie tlumaczyl techniki ćwiczen . Polecam serdecznie :)
ocena
10/10
Trening siłowy 
(10.00/10)

23 Jun 2021, karolina99 napisał:
Trening siłowy super , wszystko wytlumaczone dokladnie w prosty sposob krok po kroku, wczesniej uczeszczalam na inne treningi w calypso, nikt tak dobrze nie tlumaczyl techniki ćwiczen . Polecam serdecznie :)
ocena
10/10

AWF Rzeszów , Wychowanie Fizyczne, specjalizacja instruktor boksu.

Trener personalny z elementami fitness.

Wieloletnie doświadczenie z zakresu treningu siłowego i sylwetkowego.

Located in: Podkarpackie