Trener personalny Łukasz Osuchowski

 • Miasto: Kraków
 • Poleć: facebook Share on Google+ twitter facebook
Trener personalny Łukasz Osuchowski
Miasto
Kraków
Telefon:
664 988 989
Strona WWW:
https://lukaszosuchowski.pl
Strona na Facebooku
Cena:
Ustalamy indywidualnie

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie z tytułem mgr. Jestem instruktorem/trenerem: muay thai i kickboxingu, kulturystyki, gimnastyki korekcyjnej, pływania i piłki nożnej, kettlebells, cross fight, Trx. Moją rolą jest to by postawić znaki na drodze i pokierować, zmobilizować tak by zaszczepiony zapał zmienił się w ogień, a równowaga pomiędzy pięknym umysłem a pięknym ciałem została osiągnięta.

Co to jest Trening personalny?

Mam świadomość tego, że trening jak i dieta przygotowane specjalnie pod konkretną osobę gwarantują sukces. Podczas treningu moja osoba nie jest tylko od tego by pokazać poprawną technikę, jestem przede wszystkim od tego by egzekwować wysoką intensywność w trakcie jego trwania. Nic tak nie mobilizuje człowieka jak obecność drugiej osoby. Podejście indywidualne w tym przypadku jest priorytetem, którym się kieruję.

Treningi odbywają się w wyznaczonym przez Ciebie miejscu.

Proponuję treningi personalne z zakresu:

 • kulturystyki: kształtowanie i modelowanie sylwetki, efektywna redukcja wagi, porady żywieniowe i dietetyczne
 • ćwiczeń ogólnorozwojowych (trening funkcjonalny, full body workout)
 • samoobrony, boksu, kick-boxingu, muay thai

Czego możesz oczekiwać:

 • Poprawy wydolności
 • Poprawienia elastyczności mięśni
 • Poprawy siły i szybkości
 • Zamiana tkanki tłuszczowej na masę mięśniowa
 • Poprawienia działania układu krwionośnego
 • Poprawy samopoczucia
 • Spadku poziomu cholesterolu
 • Zmniejszenia ryzyka zawału serca i miażdżycy
 • Zmniejszenie ryzyka osteoporozy
 • Trening ma działać odstresowująco = lepszy sen
 • Lepszej sylwetki ciała
 • Powrót do zdrowia po urazach i kontuzjach

Na moich treningach nie ma czasu nudę. Treningi planuje tak, by sprostać oczekiwaniom zarówno osób trenujących rekreacyjnie, jak i zawodników.

Proponuję Państwu treningi personalne z zakresu:

Trening Odchudzający

Zajęcia przygotowane z myślą o osobach chcących zgubić zbędne kilogramy, a także dla osób chcących wymodelować sylwetkę.

Trening kondycyjno-wzmacniający

Przeznaczony dla osób, którym zależy na poprawieniu wydolności swojego organizmu. Składa się z intensywnego wysiłku aerobowego, uzupełnionego ćwiczeniami wzmacniającymi z obciążeniem lub przyrządami.

Trening sportowy

Skierowany do zawodników różnych dyscyplin potrzebujących dodatkowego treningu wzmacniającego lub aerobowego. Przygotowywany indywidualnie pod kątem uprawianej dyscypliny i potrzeb klienta.

Treningi sztuk walk / samoobrony

Trening sztuk walki, a zarazem samoobrona. Treningi sztuk walk to lepsza kondycja, sposób na odchudzanie i na poprawę siły, szybkości, wytrzymałości w oprawie elastycznych i jędrnych mięśni, a także lepsza koncentracja i pewność siebie połączona z umiejętnościami.

Pierwsza Konsultacja Gratis
Zadzwoń i umów się a na pewno dojdziemy do konsensu

 • Rozpisanie planu treningowego
 • Rozpisanie diety
 • Trening indywidualny jednorazowy
 • Treningi personalne 2 razy w tygodniu (w ciągu miesiąca)
 • Treningi personalne 3 razy w tygodniu (w ciągu miesiąca)
 • Treningi personalne 4 razy w tygodniu (w ciągu miesiąca)


Ceny ustalane indywidualnie.

Podsumowanie ocen:
10 bazuje na 6 głosach
ocena
10.00/10
Najlepszy trener! 
(10.00/10)

28 Oct 2014, Magda napisał:
Trening z Łukaszem jest dla mnie za każdym razem nowym i ciekawym doznaniem. Łukasz zawsze potrafi zaskoczyć mnie czymś nowym i ciekawym. W trakcie treningu panuje pozytywna atmosfera. Czuję, że skupia na mnie całą swoją uwagę. Choć po pierwszych treningach było bardzo ciężko, a zakwasy nie chciały ustąpić, dzięki wsparciu mojego trenera nie poddałam się i jestem na drodze do wymarzonej sylwetki.
ocena
10/10
Jarek ABG  
(10.00/10)

27 Oct 2014, Jarek ABG napisał:
Witam. Trener jakich mało . Chciałbym polecić Łukasz jako rzetelnego i profesjonalnego konsultanta. Zajęcia prowadzone są zawsze z największym zaangażowaniem, cała uwaga trenera skupia się podopiecznym. Ćwiczenia na wszystkie partie mięśniowe są zróżnicowane, dlatego żadne zajęcia nie są nudne. Do tego ich intensywność jest naprawdę wysoka, uczestnik zawsze ma poczucie dobrze wykonanej pracy, co motywuje do kolejnych zajęć i jeszcze większego wysiłku. Na treningu panuje miła atmosfera, zawsze można podyskutować o różnych sprawach, jednak na końcu to ćwiczenia są zawsze najważniejsze, co trener skrupulatnie egzekwuje. Szczególną uwagę zwraca na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, co jest bardzo istotne dla bezpieczeństwa i prawidłowego rozwoju sylwetki. Elementem dopełniającym program zajęć jest odpowiednia dieta przygotowana specjalnie pod potrzeby trenującego. Z całym sumieniem POLECAM
ocena
10/10
Polecam trenera! 
(10.00/10)

24 Oct 2014, Tomek napisał:
Siedzący tryb życia, ciągły stres i nieustanny nawał pracy przez ostatnie kilka lat zrobiły swoje z moją sylwetką. Postanowiłem, że czas to zmienić i decyzja o współpracy z własnym trenerem była najlepszą, jaką mogłem podjąć. Powoli pojawiają się efekty ćwiczeń domowych pod opieką trenera, zaraz po powrocie z biura. Czuję się teraz nieporównywalnie lepiej!
ocena
10/10
Polecam 
(10.00/10)

13 Jan 2014, Łukasz R napisał:
Polecam P. Łukasza pomógł mi z samym sobą, wydolnością organizmu i odpornością na wysiłek.
Bardzo dobry w konwersacji i szczegółowo zaopiekuję się Tobą i od razu poprawia oraz pokazuje Twoje błędy które popełniłeś.
ocena
10/10
Polecam tego trenera!  
(10.00/10)

12 Jan 2014, Andrzej napisał:
Trener personalny pierwszej klasy, fachowa pomoc w zakresie diety i ćwiczeń.
ocena
10/10
Located in: Małopolskie