studio treningów personalnych

Z przyjemnością pragniemy przedstawić Strong House, studio treningów personalnych w Krakowie przy ulicy Rakowickiej 10B.

Jesteśmy centrum treningowym w Krakowie otwartym na współpracę z klientami indywidualnymi poszukującym trenera, oraz trenerami personalnymi. Posiadamy cztery klimatyzowane strefy treningowe w pełni wyposażone w profesjonalny sprzęt do treningu funkcjonalnego, siłowego, Cross fitness, TRX, Kettlebell oraz cardio. W trosce o komfort, optymalizujemy ilość odbywanych treningów w tym samym czasie (maksymalnie 8 os/h). Trenując u nas wraz z klientem, otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości odbywanego treningu, ponieważ zapisując się na konkretną godzinę zapewniamy Ci wolną przestrzeń oraz dostęp do wysokiej klasy sprzętu, kawy, herbaty czy suplementów treningowych bez kolejek. Nasza kadra to wykwalifikowani trenerzy z wieloletnim doświadczeniem ceniący sobie przede wszystkim jakość oraz biorący za priorytet bezpieczeństwo i potrzeby klienta.Jesteśmy otwarci również na wszelkie propozycje współpracy. Nasza oferta wzbogacona jest również o zajęcia grupowe - maksymalnie 6 osób na jednej jednostce treningowej. Aktualnie odbywają się u nas zajęcia "Strong & Functional", holistyczny trening funkcjonalny poprawiający motorykę organizmu oraz zajęcia "Strong Woman" dedykowane dla Pań. W przyszłości planujemy organizowanie obozów treningowych oraz specjalistycznych szkoleń zarówno dla trenerów jak i klientów.

Poszukujesz trenera personalnego lub sam nim jesteś, masz dość zatłoczonych klubów fitness i chcesz poczuć naszą kameralną atmosferę zajrzyj do nas jak najszybciej. Zapraszamy do kontaktu przez formularz na stronie http://strong-house-krk.pl oraz śledzenie naszego fanpage na Facebooku pod adresem https://facebook.com/ISteelStrong

{lightgallery type=local path=images/trening/strong-house previewWidth=150}Strong House{/lightgallery}

Do zobaczenia! Czołem!

Karol Kochan Strong House Team