Druga połowa stycznia to doskonały czas na realizację swoich postanowień i zamienienie ich w realny czyn. Jeśli zastanawiałeś się nad zrobieniem kursu i wyrobieniem uprawnień trenerskich, ten kurs jest dla Ciebie!

Akademia KFD organizuje kolejną edycję kursu na Trenera Personalnego we Wrocławiu, który rozpoczyna się 23.01.2016. Zajęcia będą odbywać się w nowoczesnym obiekcie sportowym przy stadionie miejskim, gdzie były rozgrywane mecze podczas Euro 2012.

Kursanci będą mieli możliwość nauki od utytułowanych profesjonalistów: trenerów, zawodników i specjalistów. Kadra Akademii KFD, została zasilona cenionymi osobistościami ze świata sportu oraz współpracuje z ludźmi z pasją i ekspertami w swoich dziedzinach.

Po ukończeniu kursu oraz zdaniu egzaminów, kursant otrzymuje zaświadczenie wraz z suplementem na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz dwujęzyczną legitymację instruktorską z tytułem – Trener Personalny.

Liczba miejsc ograniczona: 30 osób.
Kurs weekendowy łącznie trwa 64 h! Cena za cały kurs, bez ukrytych kosztów, to jedyne 1199 zł. Zainteresowany?

Sprawdź możliwość uzyskania zniżek i skontaktuj się z Akademia KFD!

Dla naszych czytelników i fanów z FB KFD przygotowało dodatkowy 7% rabat, wystarczy podać przy rejestracji kod: KFD-s68e-TyVm

Więcej informacji o kursie i zapisach: http://akademia.kfd.pl/aktualnosci/kolejna-edycja---kurs-trenera-personalnego-we-wroclawiu.html